Normativa

 

Fertilització i Gestió de Dejeccions Ramaderes

Informació relacionada amb el Decret 153/2019

Calendari jornades nou decret de fertilització i dejeccions ramaderes

 

ALT PIRINEU I ARAN
Municipi Data de la jornada Programa Ponències
Bellver de Cerdanya 11/10/2019 Programa Bellver de Cerdanya Ponència Bellver de Cerdanya
Isona i Conca Dellà 16/10/2019 Programa Isona i Conca Dellà Ponència Isona i Conca Dellà
Vielha 28/10/2019 Programa Vielha  
Bellestar (Montferrer i Castellbò) 31/10/2019 Programa Bellestar  
Vilaller 05/11/2019 Programa Vilaller  
Sort 06/11/2019 Programa Sort  
    Programa General de la demarcació  
BARCELONINES
Comarca Data de la jornada Programa Ponències
Les Franqueses del Vallès 18/09/2019 Les Franqueses del Vallès Les Franqueses del Vallès
Vilassar de Mar 04/10/2019 Programa Vilassar de Mar Ponència Vilassar de Mar
Palau Solità i Plegamans 15/10/2019 Programa Palau Solità i Plegamans Palau Solità i Plegamans
Cardedeu 16/10/2019 Programa Cardedeu  
Vilafranca del Penedès Pendent nova data    
El Prat de Llobregat 23/10/2019 Programa El Prat de Llobregat  
    Programa General de la demarcació  
CATALUNYA CENTRAL
Comarca Data de la jornada Programa Ponències
Vic 02/09/2019 Programa Vic Ponència Vic
Berga 19/09/2019 Programa Berga Ponència Berga
Gurb 26/09/2019 Programa Gurb Ponència Gurb
Olius 02/10/2019 Programa Olius Ponència Olius
Moià 03/10/2019 Programa Moià Ponència Moià
Calonge de Segarra 09/10/2019 Programa Calonge de Segarra Ponència Calonge de Segarra
Sta Creu de Jutglar (Olost) 10/10/2019 Programa Sta Creu de Jutglar (Olost) Sta Creu de Jutglar (Olost)
Manresa Pendent nova data    
    Programa General de la demarcació  
GIRONINES
Comarca Data de la jornada Programa Ponències
Olot 05/09/2019 Programa Olot Ponència Olot
Castelló Empúries 17/09/2019 Programa Castelló Empúries Ponència Castelló Empúries
Figueres 20/09/2019 Programa Figueres Ponència Figueres
Campllong 24/09/2019 Programa Campllong Ponència Campllong
Sta Coloma Farners 25/09/2019 Programa Sta Coloma Farners Ponència Sta Coloma Farners
Banyoles 27/09/2019 Programa Banyoles Ponència Banyoles
Monells 30/09/2019 Programa Monells Ponència Monells
Ripoll 08/10/2019 Programa Ripoll Ponència Ripoll
    Programa General de la demarcació  
LA PLANA DE LLEIDA
Comarca Data de la jornada Programa Ponències
Alcarràs 03/09/2019 Programa Alcarràs Ponència Alcarràs
Ivars d'Urgell 04/09/2019 Programa Ivars d'Urgell Ponència Ivars d'Urgell
Almacelles 05/09/2019 Programa Almacelles Ponència Almacelles
Cervera 09/09/2019 Programa Cervera Ponència Cervera
Tàrrega 12/09/2019 Programa Tàrrega Ponència Tàrrega
Artesa de Segre 17/09/2019 Programa Artesa de Segre Ponència Artesa de Segre
Mollerussa 19/09/2019 Programa Mollerussa Ponència Mollerussa
Borges Blanques 20/09/2019 Programa Borges Blanques Ponència Borges Blanques
Vallfogona de Balaguer 25/09/2019 Programa Vallfogona de Balaguer Ponència Vallfogona de Balaguer
Bellcaire d'Urgell 26/09/2019 Programa Bellcaire d'Urgell Ponència Bellcaire d'Urgell
Seròs 26/09/2019 Programa Seròs Ponència Seròs
Algerri 02/10/2019 Programa Algerri Ponència Algerri
Lleida 03/10/2019 Programa Lleida Ponència Lleida
Alguaire 08/10/2019 Programa Alguaire Ponència Alguaire
    Programa General de la demarcació  
TARRAGONINES
Comarca Data de la jornada Programa Ponències
Sta Coloma Queralt 16/09/2019 Programa Sta Coloma Queralt Ponència Sta Coloma Queralt
Tarragona 01/10/2019 Programa Tarragona Ponència Tarragona
Mont-Roig 09/10/2019 Programa Mont-Roig Ponència Mont-Roig
Llorenç del Penedès 15/10/2019 Programa Llorenç del Penedès Ponència Llorenç del Penedès
Valls Pendent nova data    
Falset 24/10/2019 Programa Falset  
Reus 29/10/2019 Programa Reus  
    Programa General de la demarcació  
TERRES DE L’EBRE
Comarca Data de la jornada Programa Ponències
Tortosa 18/09/2019 Programa Tortosa Ponència Tortosa
Gandesa 10/10/2019 Programa Gandesa Ponència Gandesa
Tortosa 23/10/2019 Programa Tortosa  
Mora la Nova 25/10/2019 Programa Mora la Nova  
Sta Bàrbara 30/10/2019 Programa Sta Bàrbara  
La Sènia 07/11/2019 Programa La Sènia  
Amposta 21/11/2019 Programa Amposta  
    Programa General de la demarcació  
LLEIDA - Especial Fira St. Miquel
Comarca Data de la jornada Programa Ponències
LLEIDA 27/09/2019 Programa Fira St. Miquel Ponències Fira St. Miquel